Contact

Team
zonne-energie op grotedaken 

 

Maak kennis met ons team energie-opwekking. 
Heeft u vragen of wensen voor energie-opwekking op uw grote dak dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de gebiedsregisseurs: 
Nederhorst den Berg: Tim Postel tim@ecwijdemeren.nl 
Kortenhoef/Ankeveen: Wytze Broerze wytze@ecwijdemeren.nl 
Loosdrecht: Jasiu van Haarlem jasiu@ecwijdemeren.nl

Coördinator energieopwekking is:
Christien Pennings christien@ecwijdemeren.nl
Technisch projectleider zonnestroomprojecten is:
Wim Schaap wim@ecwijdemeren.nl
Projectleider participatie en businesscases is:
Ulrike de Jong ulrike@ecwijdemeren.nl 

 

Energiecoöperatie Wijdemeren

Het Grote-dakenplan Wijdemeren is ontwikkeld door de Energiecoöperatie Wijdemeren in opdracht van de gemeente Wijdemeren.

Vraag uw gratis quickscan aan!

Zoekt u na de quickdakscan ondersteuning bij het uitvoeren van uw zonnestroomproject dan helpt het grotedakenteam u graag verder.

Vraag vrijblijvend een offerte aan. Voor de uitvoering van projecten vanuit de energiecoöperatie werken we samen met een netwerk van lokale en regionale bedrijven.